Polska szkoła w Swindon

Polska Katolicka Szkoła Sobotnia w Swindon ma ponad 60-letnią tradycję w nauczaniu języka polskiego na emigracji. Dzieci i młodzież uczą się języka polskiego.

OVERVIEW

The web page szkolaswindon.co.uk presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have analyzed twenty pages inside the web site szkolaswindon.co.uk and found twenty websites linking to szkolaswindon.co.uk. There are one public web sites belong to this website.

SZKOLASWINDON.CO.UK TRAFFIC

The web page szkolaswindon.co.uk is seeing diverging levels of traffic throughout the the year.
Traffic for szkolaswindon.co.uk

Traffic ranking (by month) for szkolaswindon.co.uk

Traffic ranking by day of the week for szkolaswindon.co.uk

parafia-swindon

POLSKA LOKALNA MISJA KATOLICKA W SWINDON. Witamy wszystkich na nowej stronie parafialnej. Mamy nadzieję, że nowy wygląd oraz technologiczne udoskonalenia jak możliwość dodawania video oraz dziwięku mile wzbogacą publikacje. Redakcja strony parafialnej poszukuje osoby chętne do pomocy przy tworzeniu naszego polskiego serwisu. Osoby chętne do współpracy proszone są o kontakt. Intencje Mszalne 9 Sierpień 2015. Słowo na Niedzielę 9 Sierpień 2015. Ogłoszenia Parafialne ze Swindon 9 Sierpień 2015.

WHAT DOES SZKOLASWINDON.CO.UK LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolaswindon.co.uk Mobile Screenshot of szkolaswindon.co.uk Tablet Screenshot of szkolaswindon.co.uk

SZKOLASWINDON.CO.UK SERVER

Our crawlers revealed that a single page on szkolaswindon.co.uk took six thousand two hundred and thirty-five milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider szkolaswindon.co.uk not secure.
176.32.230.3

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We found that szkolaswindon.co.uk is using the Apache/2.4.10 (Unix) operating system.

Polska szkoła w Swindon

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page has the following on the web page, "Dont have an account yet? Fields marked with an asterisk are required." I saw that the web site also said " Brozne Award dla naszej szkoły." They also said " Z przyjemnością możemy podzielić się informacją, że w zeszłą sobotę 4 lipca 2015r. Nasza szkoła została uhonorowana specjalnym wyróżnieniem, tzw. Bronze Award, nadanym nam przez angielską organizację pozarządową NRCSE National Resource Centre for Supplementary Education." The meta header had Szkoła w Swindon as the first optimized keyword.

ANALYZE SIMILAR BUSINESSES

szkolnastrona - Zespół Szkół im Św. Królowej Jadwigi w Międzybrodziu Żywieckim - Strona startowa -

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową. Święto Szkoły - 8 czerwca 2015. Wyniki I Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego i Niemieckiego.

Witamy na stronie naszego teamu

Witamy na stronie naszego teamu. Instrukcja Wykonywania Lotów na lotnisku Aeroklubu Kujawskiego w Inowrocławiu. Na lotnisku Aeroklubu Kujawskiego w Inowrocławiu. 2 Słowniczek, obowiązki pilota paralotni oraz osób obsługujących loty ze startu za wyciągarką. 21 Organizator lotów osoba ustalająca z innymi użytkownikami lotniska AK warunków holowania w danym dniu,. 24 Pilot paralotni w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Transportu Budownictwa i Gospodarki Mo.

ПараЛайн - Парапланерный Клуб Республики Мордовия

Если ваша мечта - оторваться от земли, если Вы хотите посмотреть на мир c высоты птичьего полета, при этом быть совершенно свободным и направляться туда , куда вы хотите, тогда эта страничка для вас! Теперь и вы сможете осуществить свою мечту о полете, потому что. Страничка будет постоянно обновляться и модернизироваться.